Vyberte stránku

JITKA DOBEŠOVÁ

 

Vzdělávání a rozvoji dospělých se věnuje celý svůj profesní život. Jejími klienty jsou jak zaměstnanci malých firem, tak manažeři velkých korporátů.

Kromě samotného vedení široké palety tréninků Jitka jako vystudovaná metodička designuje pro klienty vzdělávací programy (Talent Academy, Leadership Academy, AC/DC programy) které mají dlouhodobý dopad na výkonnost a spokojenost týmů, leaderů i individuálních zaměstnanců. Své znalosti předává i nové generaci interních i externích trenérů (Trenérská akademie – Avast, Raffeisenbank).   

V návaznosti na tyto tréninky často s klienty pokračuje v rozvojových programech v roli kouče, mentora či facilitátora. Zde využívá i své znalosti a zkušenosti nejen z koučovacích, ale i psychoterapeutických výcviků. Nejčastěji se s klienty zabývá tématy vedení lidí, motivace a zvládání změn. Dlouhodobě se zajímá o novinky z oblasti neurovědy. 

Jitka vystudovala Karlovu universitu, obor Angličtina – Pedagogika, obor řízení lidských zdrojů, kromě certifikovaného koučovacího výcviku (Result Coaching), využívá znalosti a dovednosti získané v mnoha dalších výcvicích a kurzech různých směrů (Gestalt, systemický přístup, Pesso-Boyden therapy, Desigh Thinking Academy Amsterdam, Mindfulness-based Cognitive Therapy. Školí a koučuje v češtině i angličtině.