Vyberte stránku

Psycholožka, která se téměř 20 let věnuje lektorování a psychoterapii. Od roku 2007 je akreditovaným koučem ČAKO a nyní mj. vede výcviky v individuálním a týmovém koučování. Jejími klienty jsou nejčastěji manažeři pracující na získání specifických vůdcovských dovedností, které zároveň zajímá kontinuální učení a osobní růst.

Alena nabízí svým klientům vstřícnou podporu a motivaci, moderní psychologické know-how v oblasti manažerského rozvoje a předává jim praktické dovednosti, které mohou okamžitě využít ve svých každodenních aktivitách. Vychází z konkrétních potřeb jednotlivců či skupin a své služby přizpůsobuje jim na míru.

Spolupracuje s mezinárodními korporacemi i neziskovými organizacemi v ČR a v zahraničí. Mezi její referenční projekty patří např. dlouhodobé vzdělávací programy pro Raiffeisenbank, Českou spořitelnu, Deloitte, Mars Wrigley, Showmax, Člověka v tísni a další, nebo facilitační práce pro O2, Sberbank, Novo Nordisk, Albert ČR apod. V současné absolvuje výcvik Mindfulness-based Cognitive Therapy na Oxford University.